Naše služby

Ponúkame Vám kvalitnú & širokú škálu služieb v oblasti všetkých druhov dopravy.

Taxi služba

Naše Taxi vždy fungujú ako na zavolanie. Vy si nás objednáte a my Vás vždy budeme čakať na vopred dohodnutom mieste. Sme dochvíľni, presnejší ako hodinky a máme nielen príjemných a profesionálnych šoférov, ale zaručujeme Vám aj maximálny komfort s rýchlou a bezpečnou jazdou.

Airport Taxi

Máte rezervované letenky a stále sa nemáte ako dopraviť na letisko? Máme vozidlá a vodičov ktorý sú priamo špecializovaný pre toto riešenie. Odlet prebehne o 2 hodiny ale Vy stále rozmýšľate ako seba s voju batožinu dopravíte včas na letisko? Máme pre Vás vhodné riešenie!

Biznis Taxi

Časový stres a zhon pri podnikaní alebo práci obchodného zástupcu je dnes úplne bežný. Neustále v strese premýšľate či máte všetko pripravené a či to dnes konečne stihnete? Ponúkame Vám Biznis Taxi v ktorom si môžete organizovať svoju prácu aj popri pohodlnom presune na Vaše stretnutie nech už je kdekoľvek. Možno tentokrát stihnete aj rannú kávu.

Železničné Taxi

Vždy keď pricestujete budeme na Vás čakať. Rýchlo a pohodlne Vás dopravíme kamkoľvek len budete potrebovať. Naši šoféri sú maximálne flexibilní a vedia sa prispôsobiť všetkým Vašim potrebám a to bez ohľadu na to, aké množstvo batožiny máte aktuálne so sebou. 

Hotelové Taxi

Dopravíme Vás spoločne aj s vašou batožinou priamo do hotela v ktorom ste ubytovaní. Nemáte ešte zabezpečené ubytovanie? Naši šoféri Vám ochotne poradia a odporučia to najlepšie ubytovanie tak, aby ste boli s vašimi požiadavkami maximálne spokojní.

Kuriérske služby

Dopravíme Váš balík kamkoľvek to bude potrebné. Pokiaľ ste na poslednú chvíľu zabudli niečo doručiť, ponúkame Vám to najvhodnejšie a najrýchlejšie riešenie. Dokonca toto všetko máte sprostredkované do 24 hodín.

Sociálne udalosti

Plánujete obed, večeru alebo rodinnú oslavu? S nami máte zabezpečený pohodlný odvoz priamo na udalosť, na ktorú sa chystáte. Profesionálny šofér, elegantné a čisté vozidlo podľa Vašej potreby Vás dopraví všade včas a Vy sa už počas cesty môžete pripraviť na udalosť ktorá Vás čaká tak, aby ste zanechali naozaj ten správny dojem.

Svadobné vozidlo

Váš svadobný deň je jedným z najvýznamnejších dní vo Vašom živote. Vyvolá vo Vás neskutočné množstvo emócií a zanechá po sebe zážitok, ktorý si už len tak nezopakujete. Elegantné, čisté a nablýskané limuzíny sú jeho súčasťou. Vyzdobíme Vám celé auto ktoré sa spolu so šoférom postará o to, aby sa jeden z najvýznamnejších dní Vašeho života stal nezabudnuteľným.

Nočná jazda

Po náročnom týždni sa väčšina z nás ponáhľa na rôzne akcie plné zábavy a našich priateľov. Zabezpečíme Vám odvoz aj v neskorých nočných hodinách a postaráme sa aj o to aby ste sa náhodou ráno nezobudili na nejakom neznámom mieste.

Prenájom vozidla

Úplnou novinkou z ponuky našich služieb je možnosť prenájmu vozidla. Vozidlo si môžete prenajať na Vami zvolený čas či už samostatne, alebo dokonca priamo aj s profesionálnym šoférom a to dokonca podľa vlastného výberu.